DANA HAPALOVA

Od roku 2003 vytváří česká módní návrhářka Dana Hapalová originální módu pod svým jménem a značkou sweet666design. Její tvorba se vyznačuje výrazným stylem, originalitou a kreativní prací s materiály. Je definována "zlobivými" prvky, kterými vždy vystupovala z řady a zajímavými propracovanými detaily, které překvapí. Vyvíjí se navzdory módním trendům, inspiraci vnímá všude kolem sebe, čerpá ze světa hudby, z městského života, z populární kultury.

Vytváří svět smysluplné módy, ve kterém dokáže sama žít. Vše navrhuje a testuje osobně, pomalu, šetrně. Dohlíží na výrobu od nápadu, až po pověšení na štendr, každý kousek projde jejíma rukama. Všechny kolekce jsou šity v České republice, u českých švadlen s respektem a podporou řemesla.

Modely z jejích kolekcí se staly tajnými tipy mnoha výrazných žen z oblasti umění, vědy, podnikání i sportu. Objevily se při slavnostních premiérách, vyhlašování prestižních cen a dalších společenských událostech.

Módní post-punk 

Důležitou inspirací je pro Danu svět hudby, hudebních klubů, kde je živo a rodí se něco nového. Pokud zrovna netvoří ve svém ateliéru, nebo se nevěnuje klientkám ve svém studiu, můžete ji potkat na koncertech zejména nezávislých kapel. Paralela její tvorby a hudby je zřejmá - svobodomyslnost a nevázanost punku ve vytříbeném a rafinovaném podání post - žánrů.

Pod značkou DANA HAPALOVA a sweet666design najdete outfity, ve kterých oslníte ve vysoké společnosti, budete se cítit uvolněně v kanceláři nebo na koncertě undergroundové kapely. Šaty, kabáty, trička s názory, doplňky... Originální kolekce, limitované série, pro nejnáročnější tvorba na míru. Pro obchodní partnery spolupráce na zakázku. Základní kolekce velmi příjemně překvapí vstřícnou cenou.

Dana tvoří v Praze, ve svém designovém studiu, které slouží pro prezentaci aktuálních kolekcí, a také jako prodejní showroom pro setkávání se zákaznicemi a obchodními partnery. Modely značek Dana Hapalová a sweet666design je možné najít ve vybraných buticích a v internetovém obchodě.

Dana Hapalová - BIO

Studovala aplikovanou estetiku, dějiny umění a grafiku. Oblékala nejprve sama sebe, když nemohla sehnat nic, v čem by se cítila dobře a co by odpovídalo jejímu stylu a stále odpovídala na otázky „odkud to máš, to potřebuji“. Jako grafička v roce 2003 založila módní značku sweet666design. Inspirována Paříží, punkem a tvorbou návrhářů jako Vivienne Westwood, tak trochu všemu navzdory, s otevřeným srdcem a velkým odhodláním. Pokud se zrovna nevěnuje tvorbě nebo svým zákaznicím ve studiu, tancuje, zpívá, můžete ji potkávat na koncertech, výstavách, v kinech... nebo se zvídavě promenáduje a objevuje svět.

"Být přirozeně sama sebou, vášnivá, svobodná, proměnlivá . Být si vědoma své ženskosti nebo ji začít objevovat. Chtít oblečení, které mi umožní vyniknout, když se tak cítím nebo naopak splynout, když to nepotřebuji. Oblékat šaty, které inspirují mne samotnou i mé okolí, nesvazují, jsou mojí vnější kotvou... to je TOUHA, kterou společně sdílíme".

Dana Hapalová

Dana Hapalová módní značka