„Hrajte ve svém životě hlavní roli, kterou budete milovat“

Vaše osobnost a naše šaty dohromady utvoří a podtrhnou Váš jedinečný příběh. V našich kolekcích najdete „zlobivé detaily“, které Vám umožní vystoupit z řady, jak je právě Vám příjemné. Některé časem vezme čas, jiné se stávají pro módního tvůrce typickými. Poznáte, které prvky charakterizují kolekce Dany Hapalové téměř od počátku?

DH_goldNaše modely se neřídí pomíjivými trendy, budou hrát hlavní roli ve Vašem šatníku, který vydrží léta. Respekt k individualitě každé z Vás a podpora v nalezení nebo dotvoření vlastního stylu je naší přirozeností. Originální prvky zároveň zajistí takovou míru pozornosti na kterou se samy cítíte.

DH_pinkNašim klientkám, rozumíme, řešíme s vámi již 20 let opakovaně stejná témata. Osobní přístup k potřebám každé z Vás je pro nás samozřejmostí. Mluvíme s vámi, vnímáme co prožíváte, co je pro Vás důležité, a to vše se v našich modelech odráží.
 
DH_grayOsobní setkání s módní návrhářem se u nás nerovná výstupu z komfortní zóny. Naopak. Dana vždy stála za tím, že móda má být radost a zábava. Svobodomyslnost a hravost zde jdou ruku v ruce. Většinou rychle zjistíme, zda jsme „stejná krev“ :) Dopřejte si možnost otevřeně si popovídat a vzájemně se inspirovat. Proč se necítit výjimečně každý den? Jaký životní pocit si každý den vybíráme a v jakých šatech žijeme je naše volba.
 

Nová kolekce „MY“ Skočte odvážně Komfort je klíč

01