Rock 'n' rollový ples, já a Drákula?!

Jak jsem po rock 'n' rollovém plese přišla na to, že mám něco společného s Drákulou?!
 
Miluji jaké situace život vymyslí a přinese... rock ’n’ roll a Drákula? jako vážně???
... a v téhle fotce to všechno najednou bylo ,-)
 
Asi dva dny před plesem jsem posílala své kamarádce fotku Garyho Oldmana s citátem, že chtěl hrát Drákulu, protože chtěl zkrátka říct TU památnou větu "I’ve crossed oceans of time to find you", že to prostě kvůli téhle větě celé stálo za to.
 
Tak jsme obě zavzdychaly, protože samozřejmě, takové muže odhodlané bez zaváhání k činu chceme mít kolem sebe každý den a může jich být mnoho, omezovat se netřeba, protože i pozorovat to ve svém okolí je jednoduše krásné.
 
Navíc, tenhle Coppolův film je náš hromadný generační crush na Garyho, Winonu a celou svůdně děsivou romantiku o upírech samozřejmě ani nemluvě... a proboha, málem bych zapomněla, hraje tam taky Keanu Reeves!!! Keanu, tady už je to jasné všem doufám! :)))
 
Mě samotnou tyto AHA momenty většinou tak rozmile zaskočí... a zároveň je vítám a velmi obohacují můj život.
 
A když jsem koukala na to náhodné foto z plesu a na Garyho, tak jsem si tak hezky uvědomila, že to dělám celý svůj život, že kvůli jedinému okamžiku, větě, songu, pohledu vím, že něco stojí za to a já prostě kráčím tím směrem, tak nějak byla moje vášeň pro život asi vždycky větší než strach... ať už to znamenalo cokoliv :)
 
No anooo, je to dobrodružné, a ano s následky se samozřejmě pak potýkám :)))
 
Někdy jsou to úžasné bouře a někdy mě to převrátí naruby, ale tahle cesta je prostě moje a je třeba ji přijímat s veškerou zodpovědností i "výukovými programy", které to přináší... nic jiného taky nezbývá ,-)
 
Nakonec jeden příklad za všechny je nad slunce jasný!
Kdybych to tak neměla, tak jsem určitě před 20 lety nevykročila do takového obrovského neznáma jako byl nápad založit si vlastní módní značku (chápejte, rok 2003, o podnikání nevím vůbec nic!!!)... a to bych se ochudila o obrovské dobrodružství svého života a všechna ta nádherná setkání, přátelství a bytosti, které mi to přineslo do života, a za která jsem nesmírně vděčná... jak já říkám s veškerou láskou "hotové panoptikum bonusů" :)
 
Máte to také tak? Jste odvážní? Prostě víte? Jdete a skočíte a bojíte se až po tom?
 
 
A to bych nebyla já, kdybych si k tomu psaní nepustila ten jejich lovesong...  can’t help :)))
Love Song for a Vampire, Annie Lennox